Bēdīgākā filma Hachiko - Suņa stāsts
Galvenie » Raksti » Dažādi

Bēdīgākā filma Hachiko - Suņa stāsts
Runa ir par filmu Hachiko - Suņa stāsts ( Hachiko - a dog's story ) . Filma ir balstīta uz patiesiem notikumiem , kas visvairāk liek aizdomāties par cik tomēr dzivnieks spēj būt uzticīgs.. Tā nau kārtēja Twilight vai Amerikāņu pīrāga filma , bet gan drāma , kura jebkuram cilvēkam liks aizdomāties . 
Pēdēja laikā bieži var dzirdēt tieši par vardarbību pret dzīvniekiem un tas liek domāt kā cilvēki spēj uz kaut ko tik nežēlīgu un noskatoties šo filmu es vēl vairāk nespēju izsprast tos cilvēkus , kas dara dzīvniekiem pāri . 
Filmā bez asarām neiztikt . sad 

Filma Hachiko A Dog Tale tapusi pēc reāliem faktiem, kas notika Japānā 20-jos gados. Suns katru rītu pavadīja un katru vakaru sagaidīja savu saimnieku stacijā.Starp suni un saimnieku radās ļoti stiprasaite. Saimnieks pēkšņi nomira, bet suns patstāvīgi 9 gadus katru dienu pulkstens 5 vakarā gāja uz staciju, lai sagaidītu savu mīļoto saimnieku un gaidīšana ilga līdz pēdējam elpas vilcienam. Vēlāk japāņi uzcēla pieminekli par godu sunim tajā vietā, kur suņuks gaidīja savu saimnieku. Tāds ir šis patiesais stāsts. Un man rodas jautājums : Cik stipri ir jāmīl , lai gaidītu 9.gadus .. un tā arī nesagaidīt !?Kategorija: Dažādi | Pievienoja: Iportāls (2013-07-20) | Skatijumu skaits: 650