Kaķis kļuvis par pavadoni aklam sunim
Galvenie » Raksti » Dzīvnieki

Kaķis kļuvis par pavadoni aklam sunim

Kaķi un suņi biežāk ir ienaidnieki, vai arī tiem nav laba saprašanās, bet šis stāsts ir par pavisam retu atgadījumu. Kaķis ar neparastu iesauku Pwditat sācis palīdzēt sunim, vārdā Teftelis, orientēties apkārtnē, kad tas palika akls katarakta dēļ.

Kad ārsti astoņgadīgajam Teftelim noteica katarakta diagnozi, suns gandrīz visu laiku pavadīja uz savas kušetes, jo lai kur viņš ietu, viņš visu laiku uzskrēja kaut kam virsū.

Bet viņa dzīve izmainījās no tā laika, kad viņa saimniece, 57 gadīgā pensionāre Džūdija Godrī - Brauna (Judy Godfrey - Brown), pažēloja bezpajumtnieku - kaķi un aizveda mājās, dodot iesauku Pwditat. Vienreiz kaķis vienkārši piegāja pie groziņa, kur gulēja suns un itkā pateica tam "Nāc man līdzi!", jo Teftelis piecēlās un aizgāja līdzi kaķim uz dārzu.
Kopš tā laika kaķis vadā suni pa dažām vietām un saimniece nespēj noticēt savām acīm kaut ko tād redzot.

" Nekad neko tādu neesmu redzējusi, " saka Godrī - Braun kundze no Holyhead Ziemaļvelsā, " Kaķis itkā iepriekš sajutis viņa slimību ar savu sesto maņu, kas piemīt dzīvniekiem. Viņa turas pie viņa ķepām, pieskaroties tām, kad viņi staigā dārzā. Kopš tiem laikiem viņi ir neizšķirami un pat guļ kopā. "Kategorija: Dzīvnieki | Pievienoja: Iportāls (2013-08-08) | Skatijumu skaits: 1146