Ir printeri,kuri izdzēš uzdrukāto
Galvenie » Raksti » Izgudrojumi/Zinātne

Ir printeri,kuri izdzēš uzdrukāto

Parasti printeri ir vajadzīgi,lai pārnestu uz lapu kādu informāciju-burtus,ciparus vai arī ilustrācijas.Visbiežāk šīs ierīces ir ofisos,kā arī skolēnu un studentu istabās,jo viņiem biežāk,nekā citiem ir vajadzīgs vizualizēt ciparu informāciju. Bet,kad izdrukātais vairs nav vajadzīgs,tad tas parasti nokļūst atkritumos.Tas bija tikai līdz tam brīdim,kamēr korejiešu dizainers Kim Su Yeon neizgudroja savu Reverse Printer. 

Kaut arī Reverse Printer ir koncepts,tomēr tas ir daudzsološs un pats galvenais-pieprasīts. Tas ne tikai palīdzēs tikt vaļā no melnrakstu kaudzēm,bet arī ieekonomēt uz papīra rēķina. 

Pretstatā parastajam printerim,šis koncepts iznīcina uz lapas uzdrukāto informāciju pārvēršot,piemēram, diplomdarbu par baltu lapu.Acīmredzot šīs ierīces autors iecerējis izmantot kādu inovatīvu lāzera tehnoloģiju,bet,kas tā ir par "know how" neatklāj.Tomēr cik priecīgi būs greenpeace(zaļie) aktīvisti,jo izdosies glābt ļoti daudz koku Un ne mazāk priecāsies grāmatveži,studenti un skolēni.Parādīsies tik daudz tīra papīra.
Kategorija: Izgudrojumi/Zinātne | Pievienoja: Iportāls (2013-08-20) | Skatijumu skaits: 634