Vectēva spoks ierodas uz mazmeitas kristībām

Vectēva spoks ierodas uz mazmeitas kristībām

Kāda britu ģimene piedzīvojusi milzīgu pārsteigumu, mazas meitenītes kristību fotogrāfijā sazīmējot neskaidru apveidu, kas ļoti atgādinot viņas pirms vairākiem gadiem mirušo vectēvu.
Kā vēsta izdevums The Daily Mail, spokainu tēlu pirmā pamanījusi 50 gadus vecā Hetere Sevela, apskatot sociālajā tīklā Facebook publicētās kristību fotogrāfijas. Viņasprāt, attēlā redzams viņas vīrs Terijs, kurš pirms 17 gadiem 41 gada vecumā izdarīja pašnāvību.  

2013-08-06

Zelta kakas

Zelta kakas

Bagātus cilvēkus grūti ar kaut ko pārsteigt, bet amerikāņu mazumtirdzniecības ķēdei Citizen tas, šķiet, ir izdevis - uzņēmums piedāvā iegādāties trīs kapsulu komplektu, kas satur 24 karātu zeltu un paredzēts fekāliju apzeltīšanai.  

2013-08-06

Dīvainākie miega traucējumi.

Dīvainākie miega traucējumi.

Ātras acu kustības kaite. Šie traucējumi notiek tad, kad cilvēks zaudē dabisko paralīzi, un sapņu iespaidā rodas biežas, ātras acu kustības. Šī acu uzvedība nav pārlieku reta, bet var sagādāt nepatiku gan jums, gan jūsu otrai pusītei. Šo slimību var ārstēt pacientam esot miega stāvoklī. Parasti ārstēšana notiek ar pretkonvulsīvajām klonazepāma zālēm un parasti šī metode ir ļoti produktīva. Lielais efektivitātes iemesls nav zināms, bet tiek uzskatīts, ka šīs zāles spēj atjaunot dabisko paralīzi.  

2013-08-06

Meitene sazaļo vecākus, lai pasēdētu internetā

Meitene sazaļo vecākus, lai pasēdētu internetā

Policija Roklinas pilsētā pastāstīja, ka 16 gadus vecā pusaudze bijusi neapmierināta ar to, ka vecāki neļāva viņai
sērfot internetā pēc pulksten 22...  

2013-08-06

AIDS - Slimība vai ierocis

AIDS - Slimība vai ierocis

Tātad – limfocīti mūsu asinīs ir domāti tam, lai atpazītu visus vīrusus un baktērijas. Bet kādēļ organisms nespēj darīt neko pret HIV vīrusus līdz tas iznīcina imūnsistēmu un pāriet tā dzīvības apdraudošajā stadijā AIDS?  

2013-08-06

Kāpēc rokas pulkstenis apstājas cilvēka nāves brīdī

Kāpēc rokas pulkstenis apstājas cilvēka nāves brīdī

Izmeklētāji, īpaši tie, kuri nodarbojas ar slepkavībām, zina: bieži vienlaikus ar cilvēka nāvi apstājas arī viņa rokas pulkstenis. Pat ja mehānisms nav cietis. 
Lieta tāda, ka, ilgi atrodoties uz rokas, metāliskie pulksteņi (īpaši ar dzelzs vai ādas jostiņu uz kreisās rokas) kļūst par daļu no cilvēka elektromagnētiskā lauka, tā teikt, iekļaujas shēmā, spēlējot sava veida novedēja lomu. Šinī galējā punktā arī satek visa organisma enerģija (elektronikā šādu detaļu sauc par terminātoru, vai spraudni).Patstāvīgi, jau pēc vairāku mēnešu nēsāšanas, pulkstenis - terminātors iegūst cilvēka lauka lādiņu, barojas ar to. Atsperes saspiestā enerģija papildinās ar cilvēka lauka enerģiju.


 

2013-07-20

Uguņošana, kas tika pasaules rekordu grāmatā

Uguņošana, kas tika pasaules rekordu grāmatā

10. Novembrī Kuveites Konstitūcijas 50. gadadienai tika sarikota uguņošana,kas tika pasaules rekordu grāmatā,kā pati grandiozākā uguņošana. Tajā tika palaistas 77 282 raķetes kuru kopēja maksas summa sasniedza 15 miljonus $


 

2013-07-20

Bankomātā PIN koda ievadīšana ačgārni - pilnīgi meļi!

Bankomātā PIN koda ievadīšana ačgārni - pilnīgi meļi!

Laikam daudzi no jums ir redzējuši sociālajos tīklos ziņojumu ar šādu tekstu: 
„Ja Jūs mēģina aplaupīt naudas izņemšanas laikā pie bankomāta, nepretojaties. Vienkārši ievadiet savu PIN kodu apgrieztā secībā. Piemēram, 1234 vietā 4321. Bankomāts ziņos policijai par laupīšanas mēģinājumu, bet nauda iesprūdīs automātā un to vairs nevarēs izņemt.” 
 

2013-07-20

Vīrietis pats sev uzzīmē autovadītāja apliecību!

Vīrietis pats sev uzzīmē autovadītāja apliecību!

Zviedru mākslinieks Frederiks Sakers uzzīmējis savu pašportretu uz autovadītāja apliecības, vēloties pierādīt, ka spēj fotogrāfiski precīzi atveidot cilvēka seju.29 gadus vecais Frederiks gribējis pārliecināt ikvienu interesentu, ka ir īsts meistars, un tas arī izdevies uz viņa internetā publiskotā pašportreta tagad redzams Zviedrijas Transporta biroja zīmogs.

 

2013-07-20

Gandrīz nogalināja savu sievu

Gandrīz nogalināja savu sievu

Slavenais amerikāņu kalnu slepotājs Bode Millers, kurš ir četkārtējais Pasaules un Olimpiskais cēmpions ar savu sievu devās spēlēt golfu. Un šī nekaitīgā spēle varēja beigties viņa sievai traģiski. Spēles laikā Bode gatavojās sitienam un to neveiksmīgi izpildīja un bumbiņa ar ātrumu 190 km/h trāpīja viņa sievai pa aci.Sieva pēc šī spēcīgā sitiena nokrita uz zemes. Bode ātri pieskrēja pie sievas un izsauca ātro palīdzību. Slimnīcā viņa sievai uzlika veselas 50 šuves. Sieva pa ceļam uz slimnīcu zaudēja samaņu un Bode šo notikumu ierakstīja Twitterī, lai citi par to uzzinātu. Pati sieva saka, ka lai arī viņas vīrs viņai to nodarīja, protams, neapzināti, viņa tāpat viņu stipri mīl.


 

2013-07-20
1-10 11-20 21-28